Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. prowadzi nabór na wolne stanowisko

Monter sieci oraz instalacji ciepłowniczej

Wymagania i umiejętności
  • znajomość zasad funkcjonowania instalacji i sieci sanitarnych - ukończona szkoła, szkolenie itp.
  • doświadczenie zawodowe w zakresie eksploatacji instalacji i sieci ciepłowniczych
Mile widziane
  • umiejętność spawania w zakresie metody 111, 311 lub 141
  • świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do eksploatacji instalacji i sieci grupy G2-E
  • znajomość działania układów automatyki ciepłowniczej
Zakres obowiązków
  • przeglądy i konserwacja sieci i instalacji ciepłowniczych
  • przeprowadzanie remontów
Termin składania ofert nabór w trybie ciągłym

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów (CV oraz podpisanego Obowiązku informacyjnego [pobierz tutaj]) z dopiskiem REKRUTACJA.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami. Informujemy, że nie odsyłamy nadesłanych aplikacji.

Brak załączników.

Opis zmian Data Osoba Porównaj
Artykuł został zmieniony. poniedziałek, 04 marzec 2024 11:16 Przemysław Szczurek
Artykuł został zmieniony. poniedziałek, 04 marzec 2024 11:17 Przemysław Szczurek
Artykuł został zmieniony. poniedziałek, 04 marzec 2024 11:25 Przemysław Szczurek
Artykuł został zmieniony. poniedziałek, 04 marzec 2024 11:26 Przemysław Szczurek
Artykuł został zmieniony. poniedziałek, 04 marzec 2024 11:32 Przemysław Szczurek
Artykuł został zmieniony. poniedziałek, 04 marzec 2024 13:29 Przemysław Szczurek
Artykuł został zmieniony. poniedziałek, 04 marzec 2024 13:32 Przemysław Szczurek