Jesteś tutaj: pec.tychy.pl > Oferty pracy

Elektryk - automatyk

Link

Oferta pracy: Elektryk - automatyk

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. prowadzi nabór na wolne stanowisko

Wykształcenie: średnie techniczne o profilu elektrycznym
Wymagania i umiejętności:
  • posiadane ważne uprawnienia SEP dla urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV w zakresie E
  • znajomość działania układów automatyki ciepłowniczej (mile widziane)
  • doświadczenie oraz znajomość w zakresie eksploatacji instalacji elektrycznych i grzewczych (mile widziane)
  • zainteresowanie elektroniką w zakresie umiejętności naprawy podzespołów elektronicznych (mile widziane)
Zakres obowiązków:
  • przeglądy i konserwacja wymiennikowych węzłów cieplnych
  • usuwanie awarii i usterek
  • prace montażowe przy remoncie i budowie węzłów cieplnych
Termin składania ofert: nabór w trybie ciągłym

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów (CV i listu motywacyjnego) z dopiskiem REKRUTACJA.

W ofercie prosimy zamieścić klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883)".

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami. Informujemy, że nie odsyłamy nadesłanych aplikacji.

PDF Drukuj Email